AURORA THERMOS

Mükemmel espressonun sırrı kahvenin tohum halinden bardağa geçiş aşamasına kadar geçirdiği tüm evrelerde saklıdır. Tohumun cinsinden, hangi öğütücüde çekildiğine, suyun kalitesinden makinenin demleme başarısına kadar her aşamanın ayrı ayrı önemi vardır. Özenle seçilmiş ve kaliteli OZE Espresso çekirdeklerinizi, profesyonel bir kahve makinesi ile kullanılacak kahvenin gramajını doğru ayarlayarak, suyu gerekli ısıda ekleyerek ve doğru baskıyı uygulayarak mükemmel kahveler şeklinde sunabilirsiniz.

PROFESYONEL KAHVE MAKİNELERİ

AURORA THERMOS

Bravilor Bonamat - "AURORA" 5,7 Lt. Termos Demleme

Dünyaca ünlü Hollanda'lı Kahve Makine Markası Bravlior Bonamat'ın Termos Demleme Filtre Kahve demleme makine modelidir. 2 ayrı model olarak sunulur. Tekli demleme ve Çiftli Demleme.

Her termos 5,7 Lt. kapasiteye sahiptir. Termosların en büyük özelliği özel termal sistemi sayesinde tam 4 SAAT aromayı ve sıcaklığı içeri hapseder. Böylelikle 4 saat boyunca ilk demlendiği andaki tüm aromalar kahve keyfinize uzun bir süre devam etmenizi sağlar. Ayrıca termal termos sistemi sayesinde termos üzerindeki ışık panelleri kahvenin sıcaklığının da uzun süre korunmasına yardımcı olur.

Aurora modellerin tamamında 5,3 Lt. kapasiteli sıcak su kazanı da bulunmakta olup, sıcak su ihtiyaçlarınıza da çözümünü üretir.

Dokunmatik dijital ekranı sayesinde sayaç bilgisi, ne zaman demlendiği gibi dataları kolayca alabilmekle beraber kahveleinize çeşitli demleme ayarları ile reçeteler oluşturup ön demleme seçenekleri ile her şeyi otomatik olarak kontrol edebilmenize kolaylık sağlar. Direk su hattına bağlı olarak çalışmaktadır. Bu amaçla araya filtre sisteminin kurulması kireç problemleri ve kahve tadı problemlerine karşı gereklidir.

4-8 dakika (elektrik gücüne göre değişir)'da 5,7 Lt. (45 fincan) demleme zamanı ile saatte 47 Lt. demleme kapasitesine sahiptir. İkili sistemlerde iki termos toplam kapasitesi ise saatte 95 Litredir.

Termal Termos'lar ile ilk demlendiği andaki aromalar 4 SAAT !! boyunca termos içinde hapis....

Dış yüzeyi ve malzeme kalitesinde Bravilor Aurora ve diğer modellerinde yüksek kalite paslanmaz çelik kullanmaktadır.

HEMEN AL