BRAVİLOR BONAMAT B10

Mükemmel espressonun sırrı kahvenin tohum halinden bardağa geçiş aşamasına kadar geçirdiği tüm evrelerde saklıdır. Tohumun cinsinden, hangi öğütücüde çekildiğine, suyun kalitesinden makinenin demleme başarısına kadar her aşamanın ayrı ayrı önemi vardır. Özenle seçilmiş ve kaliteli OZE Espresso çekirdeklerinizi, profesyonel bir kahve makinesi ile kullanılacak kahvenin gramajını doğru ayarlayarak, suyu gerekli ısıda ekleyerek ve doğru baskıyı uygulayarak mükemmel kahveler şeklinde sunabilirsiniz.

PROFESYONEL KAHVE MAKİNELERİ

BRAVİLOR BONAMAT B10

B-Serilerinde yüksek hacimli filtre kahve tüketen noktalara çözüm bulunmaktadır. Kısa sürede demlenen yüksek kapasite kahve kahvaltı yada toplu tüketim alanlarında çok fazla kişiye hizmet verme mantığı ile kullanılır. Modeller adını litre kapasitelerinden almaktadır.

B5 L/R = 5 Litre
B5 = 5 Litre x 2 = 10 Litre

B10 L/R = 10 Litre
B10 =10 Litre x 2 = 20 Litre

B20 L/R = 20 Litre
B20 = 20 Litre x 2 = 40 Litre

Kazan kapasitelerine sahiptir.

Paslanmaz çelik kazanlar yine paslanmaz çelik filtre pan'leri ile sunulmaktadır. Sattlik kapasiteleri B5'de 30 Litre olmakla beraber B20'de 90 Litre'ye kadar çıkmaktadır. Demleme zamanları 10 dakikadır. Direk su hattına bağlantı yapılır. Makineler 3 fazlı trifaze çalışmaktadır.

HEMEN AL